Kurumsal

  1. Kurumsal

Çizgi Turizm  Sakarya ve İstanbul 'da Vize Danışmanlığı ile Personel Taşımacılığı, VİP Taşımacılık, Yurt İçi Yurt Dışı Otobüs ve Minibüs kiralama Hizmetlerini profesyonel kadrosuyla yönetmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personellerimiz ve konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllara dayanan güvenilirliğimiz, kalite odaklı çalışma anlayışımız, doğaya ve çevreye saygımız, yetkin yönetim sistemleri ve kurumsal yapımız en önemli kaynaklarımızdır.Firmamız sürekli ve emin adımlarla büyümek suretiyle hizmet kapasitesini her yıl üst seviyelere arttırmıştır.

Misyonumuz

• Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız, tedarikçilerimiz ve ilişkide olduğumuz kamu kurumları ile açık ve dürüst işbirliği içinde olmak.
• Müşterilerimiz verdiğimiz hizmet öncesinde ve sonrasında kazandırdığımız güvenilirlik ile ticari ahlak anlayışını tüm müşterilerimize göstererek personel taşımacılığı firmaları arasında ilk seçim olmak.
• Müşterilerimizin güvenli, konforlu ve keyifli bir seyahat geçirmelerini sağlamak

Vizyonumuz

• Servis taşımacılığı sektöründe tanınan, aynı zamanda Türkiye ve dünya standartlarına ayak uydurarak, çağdaş yenilikleri takip eden firma olmak,
• Müşterilerimizin güven içerisinde hissettiği ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir firma olmak 
• Yılların deneyimine sahip kadromuz ve iş ortaklarımızla firmanızın faaliyet alanına özel çözümler üretmek 

Müşteri Temsilcilerimiz
Whatsapp Hattı